Co to jest Kahoot i jak działa? ️ Biblioteka sztuczek ️

Daje to możliwość prowadzenia interaktywnych ankiet i quizów w trakcie każdej prezentacji na którejkolwiek z tych platform. Oprócz większej liczby opcji quizów i ankiet, AhaSlides umożliwia użytkownikom tworzenie profesjonalnych quizów z szeroką gamą wstępnych slajdów, a także gier, takich jak koło zamachowe. AhaSlides pozwala zbudować pełną i interaktywną prezentację z szeroką gamą treści, ankietami, token tech firmy securitize podnosi $14 000 000 z santander, mufg burzą mózgów, chmura słów i tak, slajdy quizowe. Oznacza to, że wszyscy użytkownicy (nie tylko płacący) mogą stworzyć efektowną prezentację, na którą ich widzowie mogą reagować na żywo na swoich smartfonach. AhaSlides to o wiele więcej niż quiz na żywo narzędzie lub alternatywa dla bezpłatnego planu Kahoot; to jest oprogramowanie do prezentacji typu „wszystko w jednym” mnóstwo ciekawych funkcji.

Istnieje także opcja dodania nagrania w formie audio. Jest także oddzielny cennik w przypadku wykorzystania w edukacji formalnej. Warto zauważyć, że opcję Basic goldman sachs spodziewa się 4 podwyżki stóp usa w 2022 roku oraz Pro można bezpłatnie testować przez 30 dni, w przypadku nieopłacenia dostępu po tym czasie wtyczka działa nadal z ograniczeniami dla opcji Free.

 • To narzędzie zapewnia zabawne środowisko dla uczestników, które buduje motywację, pamięć, szybką reakcję i umiejętności krytycznego myślenia.
 • Dostęp do biblioteka obrazów jest również ograniczone do użytkowników, którzy chcą wykupić roczną subskrypcję.
 • Wysokomotywacyjny system tworzenia quizów o wysokiej motywacyjności.
 • Chociaż jest przeznaczony do cele edukacyjne, wielu użytkowników używa go do celów rekreacyjnych lub naukowych, więc jego dynamikę można wykorzystać do różnych działań.
 • To znaczy zestaw pytań i ich odpowiedzi, możesz teraz podzielić się nimi ze wszystkimi swoimi uczniami lub przyjaciółmi.

Do pytań można załadować obrazy własne lub pochodzące z biblioteki Kahoot, a także filmy z YouTube’a (można zaznaczyć w jakim momencie ma się zacząć i zakończyć odtwarzanie). przyszła kolej na fed i boj: jaki może być ich wpływ na dolara amerykańskiego i jena? Poniżej – screenshot, na którym widać panel do tworzenia quizu. Tak widzi uczestnik ekran prelegenta, na którym widać pytanie i przyporządkowane do niego kolorowe odpowiedzi.

AhaSlides

Ta platforma oferuje szereg intuicyjnych funkcji, które umożliwiają uczniom i nauczycielom interakcję w zabawny i dynamiczny sposób. Kahoot to darmowe narzędzie online przeznaczone do tworzenia i przeprowadzania interaktywnych quizów. Narzędzie to działa przy użyciu komputerów stacjonarnych lub urządzeń mobilnych. Uczniowie w każdym wieku mogą grać w wyzwania Kahoot! To narzędzie do tworzenia formularzy  – ankiet, testów i quizów wchodzące w skład dysku Google. We współczesnym świecie nie wystarczy już ukończyć edukację formalną w szkole bądź na studiach.

 • Czytaj dalej, postępuj zgodnie z instrukcjami i upewnij się w zaletach platformy.
 • Jest także oddzielny cennik w przypadku wykorzystania w edukacji formalnej.
 • Kahoot – , bo  o tej właśnie aplikacji mowa, umożliwia tworzenie quizów, dyskusji i ankiet, a od niedawna również opracowywanie prac domowych dla naszych uczniów.
 • Oznacza to, że jeśli awansujesz i masz wiele trafień, otrzymasz nagrody wraz z wyższym wynikiem i osiągniesz szczyt podium.
 • Kahoot wykorzystywany jest również w biznesie, zwłaszcza przez szkoleniowców, trenerów biznesu i trenerów wewnętrznych do uatrakcyjnienia wszelkiego rodzaju szkoleń, kursów i warsztatów dla pracowników.
 • Po zalogowaniu wszystkich uczestników, należy kliknąć przycisk „Start” znajdujący się po prawej stronie.

Ta platforma internetowa została opracowana przez jej firmę macierzystą, Kahoot! Użytkownicy mogą tworzyć zarówno proste, jak i bardziej złożone gry, korzystając z samodzielnie generowanych treści. Od momentu premiery w 2013 roku znacznie się poprawił dzięki nowym funkcjom zaprojektowanym z myślą o lepszej nauce. Aby rozpocząć korzystanie kahootadministrator tworzy nową grę przez komputer, gdzie otrzyma kod PIN, który będzie kluczem dostępu dla pozostałych użytkowników. W poprzedniej fazie przed rozpoczęciem gry administrator ma do wyboru dwie opcje, pierwszą jest stworzenie ankiety od podstaw, dostosowywanie każdego pytania i dostępnych opcji.

Kahoot po polsku – co to jest Kahoot?

Do angażowania pracowników w szkolenia, tworzenia prezentacji interaktywnych i realizowania bieżących działań, dzięki funkcji burzy mózgów i innych. Ogłosiła, że jej aplikacja mobilna jest już dostępna w języku polskim. Wprowadzenei obsługi języka polskiego może przyczynić się do wzrostu popularności aplikacji Kahoot! Nie jest to opis sceny z filmu o przyszłości, ale szkolna rzeczywistość w wielu placówkach w Polsce i na świecie.

I oczywiście nie w jego oficjalna strona internetowa. W Klaxoon możesz także zakładać konta dla uczestników i zapraszać ich do zapoznania się z umieszczonymi tam materiałami (funkcja Capsule). Dla nas jest to przydatna opcja podczas codziennej pracy w ramach blended learningowych szkoleń. Ważne dla nas jest to, że uczestnicy mogą umieścić plik ze swoim rozwiązaniem, dać swój feedback nt.

Dla kogo jest Kahoot?

Nawiązał współpracę z Zoom Video Communications, Inc., aby wideospotkania były niesamowite! Jeśli trudno było znaleźć aplikację, która odpowiadałaby konkretnemu tematowi lub zainteresowaniom, z Kahoot nie powinieneś szukać dalej, tutaj jesteś tym, który określa zasady. Jakby był to konkurs telewizyjny, spędzisz miło czas i nauczysz się, idealne połączenie. Wyniki ankiet i quizów można prezentować w różnych formach, np. Producent cały czas dodaje nowe opcje, dlatego będę się stała uzupełniać ten post o nowości. Poniżej możesz obejrzeć mój webinar na temat Mentimeter (UWAGA! Włącz w playerze dźwięk!) lub przeczytać o nim w dalszej części tego wpisu.

Ceny i różnice między wersjami Mentimeter

Niezależnie od tego, czy chodzi o zapamiętywanie, nauczanie słownictwa, generowanie dyskusji czy ocenianie, Kahoot stał się jedną z najważniejszych platform edukacyjnych na świecie. Wszystkie te gry są zabawne i zabawne dla uczniów, którzy w nie grają, co znacznie zwiększa zaangażowanie w klasie. Ponadto platforma ta oferuje całodobową pomoc techniczną, aby pomóc klientom w jak najlepszym wykorzystaniu dostępnych narzędzi.

– Opcje dostosowywania w celu dostosowania gier do wymagań klasy. Miliony nauczycieli i uczniów na całym świecie mogą odkryć najnowsze treści edukacyjne od marek, które kochają w Kahoot! Dzieci i uczniowie mogą odkrywać naukę matematyki z Kahoot!

Co to jest Kahoot!

Tak ekran z odpowiedziami na swoim smartfonie widzi uczestnik. Kahoot to doskonałe narzędzie aby zajęcia były zabawne i interaktywne, z technologia jako protagonista klasy.

Teraz twórca treści, podróżnik, muzyk i wielki slider głoszący dobre słowo o interaktywności. Jednak bezpłatni użytkownicy AhaSlides mają dostęp do wszystkich Slajdy 18Z bez limitu od liczby slajdów, których mogą użyć w prezentacji. Zdecydowanie AhaSlides to świetna alternatywa dla quizów Kahoot. Najlepsze w tym systemie jest to każdy może stworzyć nową gręo nazwie „a Kahoot! Program AhaSlides jest niemieckim odpowiednikiem Mentimeter’a.

W przypadku quizów mamy możliwość ustawienia wybranej liczby punków dla danej odpowiedzi, czasu odpowiedzi na dane pytanie, jest także opcja premiowania za szybkość odpowiadania na pytania. Oprócz klasycznych narzędzi ankietowo-quizowych uczestnicy mogą zadawać pytania anonimowo lub imiennie, co daje możliwość generowania leadów lub inny sposób wykorzystania zebranych danych. Ten szwedzki program służy do interakcji z uczestnikami, w których odpowiadają oni na pytania lub zadają pytania prowadzącym.

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.